Introduction to IoT

Zkuste pochopit Internet věcí, jak proniká do průmyslu a vytváří nové možnosti.

 
 
 
Začátek     
Délka 20 hodin
Samostudium

Popis kurzu

Další vlna inovací začíná připojením věcí do sítě Internet a končí ve Vaši fantazii. Jak budete využívat Internet věcí (IoT) k řešení problému, zlepšení nebo vytvoření něčeho nového je pouze na Vás. Představte si, co se stane, když se miliardy lidí, procesů, dat a věcí propojí...

 

Tento online kurz Vám umožní studovat vlastním tempem pomocí interaktivní výuky, která obsahuje videa a prezentace. Naučíte se zde chápat proč obor IoT je jedním z nejrychleji rostoucích v poslední době. Kurz je ideální pro všechny, kteří chtějí zlepšit svoji konkurenceschopnost na trhu práce a rozšířit své obzory.

 

Všechny své znalosti si můžete otestovat pomocí programu Packet Tracer a kvízů. Program Packet Tracer Vám umožní simulovat počítačové sítě, a to včetně IoT.

 

Podívejte se s námi, jak se dají propojit lidé, procesy, data a zařízení. Pojďte řešit globální problémy a měnit to kam bude budoucnost směrovat. Proto neváhejte a začněte s prozkoumáváním IoT již nyní.
 

 

Tipy pro snadný přístup k Networking Academy:

  • Internetový prohlížeč Mozilla Firefox nebo Google Chrome.
  • Pokud neobdržíte e-mail, zkontrolujte složku spam (nevyžádanou poštu).
  • Pokud stále nemůžete najít potvrzující email, přidejte si adresu noreply@netacad.com do svého seznamu bezpečných odesílatelů a znovu si nechte odeslat aktivační email.
  • Pokud je Váš účet uzamčen po příliš mnoha pokusech o přihlášení, zkuste to znovu za 10 až 15 minut.

O Cisco Networking Academy

Cisco Networking Academy je program pro budování IT dovedností a kariéry. Tento program je dostupný po celém světě. Kurzy jsou navrženy tak, aby každý mohl studovat vlastním tempem. Od roku 1997 se již více než 6 milionů lidí připojilo k Networking Academy. Připojte se k nám.