30.11.2017 Cybersecurity Essentials

NTU «Dnipro Polytechnic»

course_img

Описание

30 листопада 2017 року запрошуємо студентів університетів та коледжів на вебінар:

“29 років. Від черв’яка Морріса до “поганого кролика”. Чому нас все ще зламують?”

Ви дізнаєтеся про реальні атаки, які досліджували експерти Cisco, про техніки, методи та вектори, які зловмисники використовують для отримання доступу до нфраструктури, а також про організаційні і технологічні заходи, яких вживають для захисту від атак.

Вебінар відбудеться з 11:00 по 11:50 (GTM +02:00).

Доповідач вебінару – Павло Родіонов, системний інженер-консультант компанії Cisco в сфері інформаційної безпеки.

Оргкомітет: компанія Cisco, Національний гірничий університет, Національний університет “Львівська політехніка”, Національний університет “Харківський політехнічний університет”, Запорізька державна інженерна академія та Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя.

Посилання на webex сесію буде надіслане після реєстрації.

Питання експерту можна поставити в реєстраційній формі, під час доповіді або до 15 грудня 2017 року на сторінці вебінару. Відповіді на 30 кращих питань будуть надані на сторінці вебінару до 25 грудня. Три автора найкращих питань (з числа учасників вебінару) отримають призи від Cisco.

Всі учасники, які складуть тест після закінчення вебінару та заповнять анкету зворотнього зв’язку, отримають сертифікати. Рекомендуємо до початку вебінару ознайомитися з курсом Сybersecurity Essentials (курс англійською мовою).

Цей вебінар – четвертий в серії вебінарів Cisco для молоді, яка стартувала в березні 2016 року. Слухачі академій Cisco прослухали вебінар щодо Інтернету речей, вебінар з нагоди міжнародного Дня безпечного інтернету та вебінар “Анатомія атаки. Методи сучасних кіберзлочинців”

Програма Академій Cisco України в Facebook.

Сведения о курсе

30.11.2017 Вебінар Дніпро

Cybersecurity Essentials (English - 1.10)

31 Oct 2017 - 30 Jun 2018

Leonid Tsvirkun

Вебінар “29 років. Від черв’яка Морріса до “поганого кролика”. Чому нас все ще зламують?”

Записаться на курс

Курс завершен