Dnipro-SID_2018

NTU «Dnipro Polytechnic»

course_img

Description

7 лютого з нагоди Дня Безпечного Інтернету SID 2018

Навчайся, змінюйся, змінюй разом з Cisco

День Безпечного Інтернету є унікальною можливістю для кращого розуміння проблем та можливостей в онлайновому світі, це час поділитися важливою інформацією, щоб діти і молоді люди могли досліджувати Інтернет безпечно і скористалися позитивним досвідом експертів.

7 лютого 2018 року Програма Мережних академій Cisco, Кіберполіція України  та компанія ERC запрошують школярів 8-11 класу, учнів професійно-технічних училищ та студентів коледжів відзначити цей день разом зі всім світом, приєднавшись до онлайн-уроку в системі Cisco Webex.

Для реєстрації на онлайн-урок: під фразою "Enroll Now" введіть свій email (адреси домену .RU не приймаються) і клацніть по "Submit".

Програма заходу:  

12:30-12:45 national.png Лектор: представник Департаменту кіберполіції Національної поліції України

«Персональна безпека в Інтернеті на прикладах»

12:45-13:00 photo_itskovych.jpg Лектор: Вікторія Іцкович, ERC, директор дивізіону архітектурних рішень, керівник напрямку ІТ-безпеки

«Захисні прийоми для безпечного використання Інтернету»

13:00–13:15 NetAcad-partner-logo.jpg Онлайн-тестування. Для отримання сертифікату про участь у вебінарі необхідно пройти Тест з безпечного користування Інтернетом та заповнити Анкету зворотнього зв'язку. Тести активуються після вебінару і  залишатимуться відкритими впродовж двох тижнів

Кожен учасник вебінару отримує доступ до курсу Мережної академії Cisco “Вступ до кібербезпеки”.

Експерти нададуть відповіді на 40 найцікавіших запитань від учасників вебінару. Серед цих запитань  буде обрано 3 кращі запитання, автори яких отримають призи від організаторів

Кожен учасник отримає сертифікат за умови проходження онлайн-тестування та заповнення анкети зворотнього зв'язку. Навчальні заклади отримують сертифікат учасника за наявності мінімум 10-ти сертифікатів своїх учнів.

Розсилка сертифікатів через 3 тижні після проведення вебінару.

Цей вебінар стане продовженням серії вебінарів для школярів та молоді, яка була започаткована Cisco у березні 2016 року, коли школярі мали нагоду прослухати вебінар з Інтернету речей.

 Переглянь попередні вебінари для школярів та молодіСсылки на внешний сайт.

Знайди цікаві для себе курси Академії Cisco

Слідкуй за новинами Академій Cisco України на Fb.png

 Оргкомітет заходу

Course Details

Dnipro-SID_2018-I2C

Introduction to Cybersecurity (Український - 2.00)

14 Jan - 30 Jun 2018

Leonid Tsvirkun, Yana Panferova

Enroll now

Курс завершен