CISCO Кіберзмаг 2020

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

course_img

Description

Дорогі вчителі і учні!

Запрошуємо вас взяти участь у Всеукраїнських змаганнях з кібербезпеки для школярів "CISCO Кіберзмаг 2020", що проводяться міжнародною корпорацією CiscoКиївським національним університетом імені Тараса Шевченказа підтримки Інституту модернізації змісту освіти для учнів  9 – 11 класів, студентів ПТНЗ та коледжів у березні-квітні 2020 року.

Форма реєстрації для вчителів

Форма реєстрації для учнів

Увага! Особи, які при реєстрації вказують електронні адреси з поштових сервісів заблокованих згідно законодавства України, до участі в очній частині змагання допущені не будуть.

Змагання складається з таких етапів:

  • Підготовка — проходження ряду онлайн курсів Cisco.

  • Заочний відбірковий тур — онлайн тестування знань з кібербезпеки ( з 2-го квітня до 15-те травня 2020 року)

  • Фінал — перевіка теоретичних та практичних знань з кібербезпеки (з 22-го по 28 травня)

Переможці та учасники змагань отримають круті призи.

Для підготовки до 1го етапу рекомендовано пройти онлайн-курс «Вступ до кібербезпеки» (безкоштовно). Якщо ви не брали участь в попередніх етапах ініціативи «Cybersecurity Step by Step”, запрошуємо за бажанням самостійно пройти курс «Вступ до кібербезпеки». Для реєстрації на курс заповніть поля: Email і Full Name на цій сторінці та натисніть Submit. Після цього, на Вашу пошту прийде повідомленням із посиланням для проходження курсу. Усі учасники які успішно пройдуть курси отримають сертифікати від Cisco.

Для підготовки до очного етапу рекомендовано пройти онлайн-курс «Основи кібербезпеки» (безкоштовно) який буде відкритий учасникам очного етапу.

 

 

Course Details

CISCO кіберзмаг 2020

Introduction to Cybersecurity (Український - 2.10)

31 Dec 2019 - 29 Jun 2020

Ievgen Sliusar, Ivan Kolomiets, Oleksandr Boretskyi

Enroll now

Course has ended